Unknown error type: [8192] mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/d/3/d33947ff-e3e7-48d9-a102-d889cd0dc771/eventlocator.eu/web/core/service/ConnectionProvider.php on line 20
Eventlocator.eu - Primula

Primula

Slovensko, Zuberec
Adresa:
Zuberec-Zverovka,
Zuberec 027 32
Telefón: +421 903 554 229
Email: primula [at] primula.sk
Web: ísť na stránku lokality
Počet izieb: 26
Počet postelí: 65
Eventové priestory: 2
Celková kapacita lokácie: 65
Hodnotenie:
Počet hodnotení 0
vyžiadať cenovú ponuku
žiadosť o cenovú ponuku

Primula / Lokácia bola pridaná do žiadosti o cenovú ponuku.

Želáte si zaslať žiadosť o cenovú ponuku iba tejto lokácii, alebo pridáte ďaľšiu?
pridať ďaľšiu lokáciu vyžiadať cenovú ponuku
iba pre registrovaných

Musíte sa registrovať ak chcete žiadať o cenové ponuky.

Registrácia Prihlásenie
Poloha: horská
Vybavenie: Parkovanie
Podujatie: seminár / školenie, párty / oslava, svadba / jubileum, teambuliding, stužková, ubytovanie
Priestor: hotel / kongresové centrum, športový areál / outdoor, reštaurácia / bar
Stravovanie: raňajky, obed, večera, plná penzia, polopenzia
Voľný čas: turistika, bicykel, zimné športy, bežecká trať
Typ sedenia: Block, Banquett

HOTELOVÁ ČASŤ

V hotelovej časti sa nachádza 14 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky. Izby s dvoma samostatnými posteľami sú vybavené WC, sprchou, telefónom, TV - SAT, video a rádiom. Zariadenie izby je štandarné: skriňa, stôl, taburetka, nočné stolíky, poličky a nočné lampy. Ďalej sa tu nachádza 7 apartmánov, ktoré sú umiestnené na slnečnej strane hotela. Apartmán pozostáva z dvoch izieb, ktoré nie sú predelené dverami - zo spálňovej a obývacej časti. V spálňovej časti sa nachádza manželská posteľ, rozťahovacie kreslo, skrine, nočné stolíky, nočné lampy, toaletný stolík a rádio. V druhej časti sa nachádza obývacia zostava, TV - SAT-video, telefón, konferenčný stolík, taburetky a rozťahovací gauč. Apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou prísteľky pre jednu alebo dve osoby.

TURISTICKÁ ČASŤ

Turistická časť sa nachádza v štíte hotela. Na prvom poschodí je šesťposteľová izba, oproti ktorej sú priestranné sprchy a WC. Na druhom poschodí sú dve podkrovné dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, dve podkrovné trojposteľové izby a jedna šesťposteľová izba. WC a sprcha je spoločná na poschodí. Na treťom poschodí je veľká podkrovná desaťposteľová izba, z ktorej je prekrásny výhľad na Roháče. Oproti izbe sa nachádza WC a sprcha. Všetky izby v turistickej časti sú zariadené samostatnými posteľami, skriňami, stolom, stoličkami, nočnými stolíkmi a nočnými lampami. Toto ubytovanie je cenovo výhodné najmä pre lyžiarske kurzy, školské výlety, mládežnícke stretnutia ako aj pre nenáročných turistov.

1,5 km od chaty Primula sa nachádza lyžiarske stredisko Roháče Spálená. Stredisko poskytuje optimálne podmienky pre všetky  vekové kategórie lyžiarov a snowboardistov.  Lyžiarske zjazdovky sú denne upravované. Pre náročných je k dispozícii alpinistická free zóna a  novovybudovaný snowboard park. Ďalej náš hotel Vám ponúka možnosť si zahrať biliard, stolný tenis, elektronické šípky, bicyklovanie, posedieť pri otvorenom ohni a na prianie zákazníkov aj zorganizovať diskotéku, alebo posedenie s folklórnou muzikou.

Neodmysliteľnou súčasťou dovolenky našich hostí je aj možnosť zajazdiť si na koni na agrofarme v neďalekej dedinke Podbiel, alebo v Novoti.

Reštaurácia

Kapacita hotelovej reštaurácie je 60 miest. Stravovať sa môžete formou polpenzie, plnej penzie,alebo si môžete vyberať z jedálneho lístka. V ponuke máme bohatý sortiment jedál a nápojov ako aj špeciality slovenskej kuchyne. Každý deň sa pripravuje ponuka hotových jedál, v ktorej nechýbajú ani bryndzové halušky s kyslým mliekom. Pri plnej penzii a polpenzii je pri večeri možnosť výberu z troch jedál. Pre väčšie skupiny môžeme podávať stravu aj formou švédskych stolov. V reštaurácii sa dá platiť kreditnými kartami a stravovacími lístkami. Po celodennej túre alebo lyžovačke Vám určite dobre padne posedenie v bare pri chladnom čapovanom pivku alebo dobrom horúcom čaji. Bar nie je veľký ale o to útulnejší. Je tu 16 miest na sedenie. V lete sa dá príjemne oddýchnuť aj na terase hotela, kde si môžete ugrilovať rôzne špeciality.

Špecifikácia priestorov

názov priestoru rozloha (m2) kapacita
U BLOCK THEATER BANQUETT COCKTAIL
Reštaurácia 0 0 0 0 65 65
Zelený salónik 0 0 0 0 20 20

Mapa

Komentáre a hodnotenia

Bez hodnotenia.
2% získajte naspäť
z každej objednávky a množstvo ďalších výhod, čítajte viac
© 2013 EVENTLOCATOR.EU | All rights reserved.
Design & Programming by PROVOCO | Visible Excellence